You are here:   User Profile
Register   |  Login
Profile Avatar
Julianne9692
Via Piccinni 147
Moiano, BN 82010
Italy
0356 9836461 https://www.kd-technika.pl *******
Zachowaj świeżość i zdrowie tej zimy dzięki specjalnym lampom do terapii światłem, które sprawią, że długie, nudne wieczory i ponure dni będą łatwe w nawigacji.

Cofnięcie się zegara może oznaczać dodatkową godzinę w łóżku, ale w przypadku, gdy nadchodzące ciemne poranki oznaczają, że wolisz trzymać kołdrę na głowie do wiosny, to są dla Ciebie.

Jej brak oznacza, że ​​mózg zwiększa ilość wytwarzanej melaniny, a to może oznaczać drażliwość, senność, depresję i spadek libido. Wypróbuj oświetlenie SAD (Seasonal Adjustment Disorder), a poczujesz zalety symulowanego światła słonecznego.

Ogromna liczba zwyczajowych lub standardowych leków stosowanych w leczeniu tych schorzeń może powodować godne uwagi reakcje, na przykład chroniczne zmęczenie, manię, zwiększoną depresję i złożone choroby skóry.

Ta terapia jest znacząco nową metodą leczenia, która jest stosowana w celu zmniejszenia problemów z odpoczynkiem, trądziku, zatoru, a także regularnej i sporadycznej niedoli.

Zabieg ten jest wykonany z jasnych żarówek umieszczonych w obudowie. Światło towarzyszy ekranowi rozpraszającemu światło, który służy do odbijania światła od powierzchni. Możesz ustawić lampę w dowolnym miejscu w pobliżu miejsca, w którym odpoczywasz, jesz, czytasz lub pracujesz.

Liczne lampy terapeutyczne są przenośne, co pozwala na przenoszenie ich po domu, a także podczas podróży.

W każdym z tych trzech warunków nie potrzeba wiele więcej niż po prostu siedzenie z głową i ciałem ustawionymi w kierunku światła, z otwartymi oczami, ale bez prostego patrzenia w światło.

Z różnych lamp terapeutycznych wydobywa się światło o charakterystycznych mocach. Światła o mocy 2500 luksów wymagają dłuższego siedzenia przed światłem, podczas gdy te o natężeniu 10000 luksów wymagają krótszego czasu naświetlania.

Kilka osób częściej niż inni napotyka „zimową depresję". Depresja, letarg, zmęczenie i przejadanie się są oznakami sezonowego zaburzenia afektywnego (SAD). Przyczyny SAD są niejasne. Rytmy okołodobowe organizmu są kontrolowane przez wytwarzanie hormonów. Jest to szczególnie istotne przy uruchamianiu produkcji tych hormonów.

Niski poziom światła doświadczany zimą może zakłócać wytwarzanie hormonów kontrolujących stan umysłu, pragnienie i odpoczynek. Rozjaśnianie za pomocą tego zabiegu wyzwala wytwarzanie wspaniałych hormonów, które podnoszą nastrój, odpoczynek i głód. Osoby, które odczuwają skutki SAD, zobowiązują się codziennie rano do prezentacji pod światło przez około 30 minut, aby mieć zdolność odczuwania pobudzenia przez cały dzień.

Aby zabieg był mocny, światło powinno oświetlać nie mniej niż 2000 luksów. Światło zmienia zegar biologiczny, umożliwiając powolne budzenie się i kontynuowanie dnia bez depresyjnych skutków ubocznych.

24-godzinny zegar organizmu kontroluje rytmy dobowe, które napędzają fizjologiczne zdolności organizmu, na przykład odpoczynek i sposób myślenia. W idealnym świecie zegar biologiczny jest dostosowywany do czasu lokalnego, a wszelkie zmiany w strefach czasowych mogą skutkować niewspółosiowością.

Poza podróżami, niezwykłe przykłady drzemki, na przykład budzenie się zbyt wcześnie i drzemanie poza punktem, z którego nie ma powrotu, lub na odwrót, mogą również zakłócać działanie zwykłego zegara biologicznego.