You are here:   User Profile
Register   |  Login
Profile Avatar
TerrieMackel
39 Russell Rd
Shipton-Under-Wychwood, NA Ox7 4yw
United Kingdom
077 7820 5839 https://rubicello.pl/ *******
1. Czyścić biżuterię pastą do zębów? Wong!

Jest takie stwierdzenie: szczotkowanie biżuterii pastą do zębów może sprawić, że biżuteria będzie wyglądać tak jasno jak nowa. Prawdą jest, że biżuterię należy czyścić, ale pasta do zębów nie jest idealnym przedmiotem, ponieważ w paście do zębów są drobne przedmioty o wysokiej twardości (prawie takiej samej jak kryształ), dlatego użycie pasty do czyszczenia biżuterii mogłoby uszkodzić powierzchnię klejnotów, które są o małej twardości niż kryształ, takiej jak powierzchnia pereł, złoto i k złoto; perły powinny absolutnie unikać pasty do zębów, rozcieńczone neutralne środki powierzchniowo czynne są idealnym roztworem myjącym.

2. Nie gładź przedmiotu regularnie

Przez cały czas dochodzi do wydalania potu i tłuszczu na powierzchni ciała; dłonie to części, które mogą dotykać ciała, dlatego tłuszcz na powierzchni może być łatwo zanieczyszczony kamieniami przez dłonie, co powoduje zmniejszenie połysku i jasności. Diament należy do grupy lipofilów, których powierzchnia łatwo ulega zanieczyszczeniu. Podczas gdy jadeit biały należy do struktury zbiorowej, przy regularnym głaskaniu, jadeit może być bardziej wilgotny i piękny.

3. Woda z kranu może uszkodzić połysk pereł

Niektórzy ludzie mają tendencję do czyszczenia i konserwacji naszyjnika z pereł po kilkukrotnym noszeniu go, podczas gdy wielu z nas może nie rozumieć, że woda z kranu wpłynie na jakość biżuterii z pereł, gdy perły zostaną zanurzone w wodzie przez długi czas, przez dłuższy czas w taśmie wody znajdują się ustalone ilości chloru, który uszkadzałby połysk powierzchni pereł, w rzeczywistości woda mineralna jest najlepszym wyborem do mycia pereł.

4. Terminowe zdejmowanie biżuterii to konserwacja

Właściwe metody noszenia biżuterii powinny zależeć od różnych ludzi, rzeczy, miejsc, czasów i przedmiotów, co może nie zdarzyć się w przypadku zapracowanych osób. Przynajmniej podczas mycia rąk powinniśmy zdjąć biżuterię, ponieważ w mydle znajdują się substancje alkaliczne o różnym stężeniu, które mogą uszkodzić te delikatne klejnoty z efektem kumulacji, co więcej, saponaria w mydle łatwo utkną. w szczelinie pierścienia, wpływając w ten sposób na połysk i jasność klejnotu.

5. Uważaj na używanie myjki ultradźwiękowej

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ma dobry efekt czyszczenia biżuterii ze złota i kamieni szlachetnych ze złota; szczególnie może zmyć tłuszcz i kurz ze szczelin kamieni, do których szczotka nie może dosięgnąć, podczas gdy maszyna nie nadaje się do wszystkich klejnotów o specjalnej strukturze, takich jak szmaragd, perły itp. Tak więc sposób korzystania z myjki ultradźwiękowej należy bezwzględnie unikać, aby chronić wewnętrzną strukturę. If you have any kind of concerns relating to where and exactly how to make use of opakowania do biżuterii, you can contact us at our own web site. Dodatkowo maszyna dobrze wpływa na czyszczenie, ale jej regularne użytkowanie może doprowadzić do wypadania lub odpadania małego diamentu.

6. Notowanie substancji kwaśnych i zasadowych

Niektóre substancje w naszym codziennym życiu zawierają różne ilości kwasów i zasad, podczas gdy te substancje chemiczne mogą szkodzić klejnotom lub innym organicznym klejnotom, zwłaszcza perłom. Kosmetyków należy unikać w codziennym życiu.

Noszenie biżuterii powinno być zgodne z etapami ubierania się i rozpylania perfum, aby uniknąć bezpośredniego dotykania powierzchni o dużej gęstości lub perfumach.

7. Zwróć uwagę na kolejność noszenia biżuterii

Podczas noszenia biżuterii lub pierścionków z diamentami inkrustowanymi w sposób przypominający pazury należy unikać zaczepiania o odzież i torebki. Ogólnie rzecz biorąc, kolejność noszenia biżuterii powinna być zgodna z ubieraniem się.

Sposobów na inkrustację biżuterii jest wiele, najlepszym sposobem na uniknięcie zaczepienia o ubrania jest pakowanie mozaiki. Co więcej, efekty wizualne są mniej doskonałe niż mozaika przypominająca pazury, ponieważ część k złota zawiera dużo, dlatego dominującą metodą na rynku jest metoda mozaiki przypominającej pazury, a kolejność noszenia biżuterii i ubrań powinna być brana pod uwagę. pod uwagę.