You are here:   User Profile
Register   |  Login
Profile Avatar
HueyShifflet
Ijsseldijk 118
Welsum, OV 8196 Kc
Netherlands
06-21071352 https://Pigulki-poronne.pl/jak-usunac-ciaze-samemu/ *******
Jeśli chcesz przerwać ciążę w ciągu pierwszych 12 tygodni ciąży, możesz wybrać jedną z dwóch metod: 1) chirurgiczne rozszerzenie i łyżeczkowanie (D&C) lub zabieg aborcji medycznej lub pigułki aborcyjnej. Metoda pigułki aborcyjnej zyskała na popularności, odkąd została zatwierdzona przez FDA w Stanach Zjednoczonych w 2000 roku. Badania pokazują, że kobiety, które przeszły zabiegi chirurgiczne i pigułki aborcyjne, wybiorą procedurę pigułki aborcyjnej. Zaletą procedury pigułki aborcyjnej jest to, że istnieje 94–99 procentowa szansa na brak operacji, pacjent może mieć przy sobie znaczącą inną osobę lub towarzysza w czasie zabiegu aborcji, procedura aborcji ma miejsce u kontrolowanych pacjentów środowisko i pozwala na większą prywatność.

Podczas pierwszej wizyty w biurze dla kobiet, które wybierają procedurę pigułki aborcyjnej, zaczyna się ona od testu ciążowego, aby sprawdzić, czy jest w ciąży. Test prętowego testu moczu ma na celu upewnienie się, że w moczu nie ma infekcji pęcherza, białka lub glukozy, a kilka innych badań przesiewowych w celu upewnienia się, że stan zdrowia pacjenta jest w porządku. Wykonuje się badanie krwi w celu sprawdzenia niedokrwistości i wykonania testu Rh. Pacjenci wykonują również USG jamy brzusznej i / lub miednicy w celu ustalenia liczby tygodni ciąży.


Poradnictwo dotyczące ciąży ma na celu omówienie korzyści i ryzyka związanego z zabiegiem. Określa się również, czy pacjenci są zmuszani do przerwania ciąży. Jeśli zostaną zmuszeni, obiekty nie wykonają tej procedury.

Pacjentom podaje się następnie pigułkę RU 486 (Mifeprex lub Mifepristone), którą należy zażyć przed powrotem do domu. Ten lek zatrzymuje rozwój ciąży, blokując hormon progesteron. To powoduje, że ciąża oddziela się od ściany macicy, zmiękcza szyjkę macicy i zwiększa ciśnienie wewnątrzmaciczne, co może prowadzić do ponad 50-procentowego wydalenia tkanki płodowej w ciągu 24 do 48 godzin. Pacjenci otrzymują drugi lek, Cytotec (Misoprostol), który jest lekiem, który powoduje skurcz macicy, który przyjmuje się 24 do 96 godzin po wyjściu z gabinetu.

Po zażyciu tabletek misoprostolu skurcze macicy zwykle zaczynają się w ciągu 4 do 6 godzin, a wkrótce potem krwawienie z pochwy. Tkanka ciążowa przechodzi w ciągu 4 do 8 godzin po przyjęciu tabletek misoprostolu. Here's more in regards to Jak usunąć ciążę Samemu take a look at our website. Przejście całej tkanki ciążowej może zająć od 24 godzin do 30 dni. Krwawienie zwykle trwa do 14 dni, ale wiadomo, że trwa od 30 do 60 dni.

Pacjenci wracają 1–2 tygodnie po pierwszej wizycie w gabinecie i mają powtórny sonogram, aby upewnić się, że tkanka ciążowa przeszła z macicy. Jeśli pacjenci nie są w stanie odbyć drugiej wizyty, nie są kandydatami do procedury pigułki aborcyjnej.

Powikłania, które mogą wystąpić podczas zabiegu pigułki aborcyjnej, obejmują ciężkie krwawienie z pochwy, zatrzymaną tkankę ciążową lub zakażenie macicy, które występują rzadziej niż 1% czasu. Procedura pigułki aborcyjnej jest bezpieczna i bardzo skuteczna w kończeniu aborcji od 3 do 12 tygodni ciąży.