You are here:   User Profile
Register   |  Login
Profile Avatar
JuliusGrow3
4628 49th Avenue
Wrigley, NT X0e 1e0
Canada
867-581-4229 https://pan-ozon.pl/ *******
Stosunkowo nowym wejściem na rynek sterylizacji i dezynfekcji powietrza i wody jest generator ozonu. To imponujące urządzenie wytwarza ozon, wystawiając tlen z powietrza na wyładowanie elektryczne lub światło ultrafioletowe. Generatory ozonu do zastosowań domowych są w stanie wytwarzać znaczne ilości ozonu, gazu, który w przeciwieństwie do normalnego tlenu ze swoimi związanymi dwoma cząsteczkami tlenu, zawiera trzy cząsteczki tlenu w formacji, która jest z natury niestabilna. Paradoksalnie ta niestabilność może być źródłem użytecznych aplikacji, w tym dezynfekcji i usuwania zapachów.

Ozon - naturalna część świata przyrodyOzon produkowany jest również naturalnie w atmosferze i chociaż zwykle pozostaje na dużych wysokościach, podczas opadów ulewy zostanie zassany do poziomu gruntu. Ozon pozostanie na poziomie gruntu przez krótki czas po burzach. Świeży, lekko delikatny aromat, który czasem można wyczuć po burzy, to zapach ozonu.

Wprowadzanie zalet natury do domu

Coraz więcej konsumentów kupuje generatory ozonu do użytku domowego i przekonuje się, że mają one silne możliwości sterylizacji. If you are you looking for more information in regards to ozonator cena stop by the web site. Pomieszczenie, w którym jedno z tych urządzeń zostało aktywowane, znacznie zmniejszy zapachy domowe i niepożądane bakterie. Ozon zredukuje nawet nieświeży oddech mieszkańców domu, neutralizując bakterie beztlenowe czające się w ich gardłach!

Ozon, który składa się z tlenu i większej ilości tlenu, oddziałuje z niepożądanymi cząsteczkami, które napotyka, wiążąc się z nimi i neutralizując ich niepożądane właściwości. Rezultatem jest usunięcie pleśni, pleśni i innych niepożądanych gości z powietrza, tkanin i innych powierzchni. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Usuwanie zapachów, które mogą oszukać psa!

Przeprowadzono fascynujący eksperyment w celu przetestowania zdolności ozonu do zmniejszania zapachu z udziałem psa policyjnego i ćwiczenia testowego służące do szkolenia takich psów. Wyszkolonego psa wprowadzono do pokoju, w którym mieściło się sześć dużych skrzynek. W jednym z pudeł był mężczyzna, który cicho się ukrywał. Jak można się było spodziewać, pies szybko zidentyfikował, w którym pudełku jest mężczyzna, który w nim siedzi. Następnie zastosowano generator ozonu, aby wprowadzić ozon w odzież mężczyzny, którą następnie założył, zanim ponownie ukrył się w jednym z sześciu pudeł.

Tym razem pies dwukrotnie przebiegł cały kurs, zanim zaznaczył lokalizację mężczyzny. Technicy, którzy przeprowadzili test, stwierdzili, że był to jeden z najbardziej niezwykłych wyników, jakich kiedykolwiek doświadczyli.

Te badania potwierdzają, czego mogą oczekiwać podstawowe analizy naukowe. Ozon, ponieważ jest niestabilną cząsteczką tlenu, utlenia wszystko, co napotyka. Rezultatem jest wysoce skuteczna metoda usuwania nieprzyjemnych zapachów, w tym usuwania pleśni i pleśni, niezależnie od tego, czy cząsteczki te unoszą się w powietrzu, czy znajdują się na powierzchniach domowych.Szeroka gama zastosowań

Korzyści oferowane przez ozon nie ograniczają się do usuwania zapachów z gospodarstwa domowego i nieświeżego oddechu, ale obejmują także leczenie niektórych chorób skóry, szczególnie tych spowodowanych stanem zapalnym (choć oczywiście nie nowotworowym). Ozon może być „barbotowany" do niektórych olejów, w tym oliwy z oliwek i krokosza barwierskiego, i zatrzymywany w olejach. Takie „oleje ozonowane" mogą być nakładane na skórę, a rezultatem będzie utlenianie dotkniętego obszaru z efektami przeciwzapalnymi.

Te i inne przydatne zastosowania ozonu przekonały wielu właścicieli domów i najemców do uzyskania generatorów ozonu do użytku domowego. Ozon wyraźnie stanowi dodatkową mile widzianą broń, którą można stosować obok domowych środków czyszczących w ramach arsenału w trwającej wojnie ze szkodliwymi pleśniami, pleśnią i bakteriami.
Weston Barnes jest pisarzem i zapalonym czytelnikiem. Kiedy pisze o biznesie, generatorach ozonu dla marketingu domowego, zdrowia, zwierząt domowych lub związków, zanurza się w swojej najnowszej książce. Kiedy Weston był mały, musiał zakraść lampkę do swojego pokoju, żeby czytać do późnych godzin nocnych.